about

Piotr Skrzypek

Jestem lekarzem dentysta specjalista protetyki stomatologicznej, który pragnie Ci pomóc, poznać Twoje oczekiwania i wyjść im naprzeciw. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie, także z pogranicza psychologii, pozwalają mi wierzyć, że moja praca to nie tylko stomatologiczne zabiegi, ale także, a nawet przede wszystkim, współpraca z pacjentem, tworzenie dla niego nowych możliwości i przywracanie prawdziwego uśmiechu.

dr n. med. lek. dent. Katarzyna Fabjańska

Od 2009 roku jestem lekarzem dentystą, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2010r rozpoczęłam studia doktoranckie w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego, oraz rozpoczęłam pracę na Poradni Endodoncji, co wpłynęło na moje zainteresowanie tematem leczenia kanałowego. Studia doktoranckie dały mi możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie Endodoncji, co podtrzymuje mój entuzjazm do rozwoju, oraz daje możliwość uczenia się od starszych i bardziej doświadczonych kolegów. W 2018r obroniłam swoją pracę doktorską, ściśle związaną z leczeniem endodontycznym. Uczestniczę w licznych kursach i nieustannie staram się doskonalić swój warsztat pracy. Kładę duży nacisk na współpracę z pacjentem, dbając aby każda wizyta była komfortowa, bezstresowa oraz wspominana z przyjemnością. Największą satysfakcję daje mi uśmiech zadowolonego pacjenta.

Karolina Stawska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zakończyłam szkolenie specjalizacyjne z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. W codziennej praktyce zajmuję się również stomatologią estetyczną. Cechuje mnie perfekcjonizm, co przekłada się na dbałość o każdy szczegół zaplanowanego leczenia.

Justyna Rudzka

Higienistka stomatologiczna Justyna Rudzka. Jestem absolwentką Studium Medycznego w Łodzi. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie. Jestem osobą otwartą, odpowiedzialną oraz pozytywnie nastawioną do życia. W gabinecie wykonuję zabiegi higienizacyjne oraz asystuje przy zabiegach chirurgicznych co sprawia mi dużą satysfakcję. Czerpię ogromną przyjemność z wykonywanej pracy, staram się stale podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Swój wolny czas poświęcam na to co w życiu najważniejsze, czyli wychowanie mojej córeczki Hani.

Ewa Frątczak

Mam na imię Ewa i jestem wykwalifikowaną Higienistka Stomatologiczną, która wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz instruktaże higieny jamy ustnej. Bardzo lubię prowadzić edukacje wśród dzieci i młodzieży z zakresu higieny stomatologicznej. Najważniejszy dla mnie jest zdrowy uśmiech u każdego pacjenta, więc swoja wiedzę i pasję do zawodu rozszerzam uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach dla higienistek. Jako osoba jestem obdarzona wielką życzliwością do świata, niegasnącym optymizmem i stu procentowym dążeniem do celu. Prywatnie interesuje mnie Feng shui i rękodzieło , a szczególnie decoupage. Lubię muzykę rokową i koty.

Iga Piotrowska

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną, technikiem dentystycznym. Na co dzień w naszym gabinecie asystuję przy zabiegach chirurgicznych, protetycznych oraz endodontycznych. Praca sprawia mi dużą przyjemność oraz satysfakcję. Jestem niezwykle ambitną osobą zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej.

Marta Granosik

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Posiadam trzynastoletnie doświadczenie w zawodzie. W naszym gabinecie wykonuję zabiegi higienizacyjne oraz asystuję przy zabiegach chirurgicznych i endodontycznych. Uczestniczę w licznych szkoleniach, rozwijając nieustannie swoją wiedzę i umiejętności. Pasjonuję się zwierzętami , muzyką oraz gotowaniem.

Kinga Sikorska

Jestem absolwentką Szkoły Medycznej dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych w Łodzi. Pogłębiałam swoją wiedzę odbywając staż w hiszpańskiej klinice chirurgiczno-periodontologicznej. Przede mną ostatni rok na kierunku Technik Elektroradiolog. Jako asystentkę najbardziej ciekawią mnie zabiegi z zakresu chirurgii, implantologii oraz ortodoncji. Jako higienistka staram się wskazywać swoim pacjentom proste sposoby dbania o przepiękny uśmiech. Profilaktyka dzięki temu przestaje być jedynie teorią. Prywatnie interesuję się ogrodnictwem oraz aranżacją wnętrz. Wolny czas spędzam na podróżach zwiedzając nowe kierunki.

Monika Saluda

Absolwentka kierunku Administracji. Od ponad 3 lat związana jest z pracą rejestratorki medycznej w gabinecie stomatologicznym. W pracy jest chętna do pomocy, ceni sobie dobry kontakt z pacjentami oraz ich komfort.  Dzięki licznym kursom i szkoleniom z profesjonalnej obsługi pacjenta, potrafi doskonale zaopiekować się naszymi pacjentami. W wolnym czasie uwielbia jazdę na rowerze z przyjaciółmi lub w gronie rodzinnym a w chłodniejsze dni sięga po dobry kryminał.

Obszary, w których mogę Ci pomóc:

Akademia
Zdrowych Zębów

consultation

Konsultacje stomatologiczne /
konsultacje stomatologiczne online

Utrzymanie pięknego,
zdrowego uśmiechu

Higienizacja

Leczenie
stomatologiczne

Implanty