implant

Implanty

Jestem doświadczonym stomatologiem specjalizującym się w bezbolesnej implantologii. Zabiegi implantologiczne wraz z niezbędnymi wizytami okołozabiegowymi wykonywane są w jednym gabinecie, bez konieczności odwiedzania kilku miejsc. Pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach i mają gwarancję pełnej dyskrecji.

Jako stomatolog od ponad 9 lat specjalizuję się w implantach. W tym czasie wykonałem już ponad 1000 zabiegów, które poprawiły komfort życia moim pacjentom i dodały im pewności siebie. W swojej pracy stosuję sprawdzone, wysokiej jakości systemy szwajcarskie, które gwarantują bezpieczeństwo i jakość na lata.

Prace implantologiczne mogą być wykonywane jako uzupełnienie jednego braku zębowego, wielu braków, a nawet całkowitego uzupełnienia. W swojej pracy stosuję korony, które nadają piękny, naturalny wygląd zębów. Kolor dobierany jest indywidualnie dla pacjenta.

Jako jeden z nielicznych implantologów stosuję też rozwiązania dla osób pragnących posiadać bardzo modny dzisiaj Hollywood Smile, stosowany u gwiazd i celebrytów. Kolor i wygląd koron będzie dokładnie taki, o jakim marzysz.

Jeśli zastanawiasz się nad implantami, zapraszam Cię na bezpłatną konsultację. Opowiem Ci, jak wygląda zabieg, jakie są możliwości i jaki finalny efekt możesz uzyskać.

Z uwagi na to, że jestem specjalistą od implantów i wykonuję ich bardzo dużo, mam bardzo atrakcyjne ceny na implanty, które zaczynają się już od 1500 zł za implant.

Zadzwoń, aby umówić się ze mną na bezpłatną konsultację.

Praca na implantach

Praca na implantach

Spełniamy marzenia
o zdrowym, pięknym uśmiechu.