implant

Implanty

Jestem doświadczonym stomatologiem specjalizującym się w bezbolesnej implantologii. Zabiegi implantologiczne wraz z niezbędnymi wizytami okołozabiegowymi wykonywane są w jednym gabinecie, bez konieczności odwiedzania kilku miejsc. Pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach i mają gwarancję pełnej dyskrecji.

Jako stomatolog od ponad 9 lat specjalizuję się w implantach. W tym czasie wykonałem już ponad 1000 zabiegów, które poprawiły komfort życia moim pacjentom i dodały im pewności siebie. W swojej pracy stosuję sprawdzone, wysokiej jakości systemy szwajcarskie, które gwarantują bezpieczeństwo i jakość na lata.

Prace implantologiczne mogą być wykonywane jako uzupełnienie jednego braku zębowego, wielu braków, a nawet całkowitego uzupełnienia. W swojej pracy stosuję korony, które nadają piękny, naturalny wygląd zębów. Kolor dobierany jest indywidualnie dla pacjenta.

Jako jeden z nielicznych implantologów stosuję też rozwiązania dla osób pragnących posiadać bardzo modny dzisiaj Hollywood Smile, stosowany u gwiazd i celebrytów. Kolor i wygląd koron będzie dokładnie taki, o jakim marzysz.

Jeśli zastanawiasz się nad implantami, zapraszam Cię na bezpłatną konsultację. Opowiem Ci, jak wygląda zabieg, jakie są możliwości i jaki finalny efekt możesz uzyskać.

Z uwagi na to, że jestem specjalistą od implantów i wykonuję ich bardzo dużo, mam bardzo atrakcyjne ceny na implanty, które zaczynają się już od 1500 zł za implant.

Zadzwoń, aby umówić się ze mną na bezpłatną konsultację.

Spełniamy marzenia
o zdrowym, pięknym uśmiechu.