Właśnie wróciłam z gabinetu Pana Piotra Skrzypka. Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera, super wyposażony gabinet.
Super. Należy się 10 gwiazdek. Bardzo polecam

Małgorzata Urbaniak

Byłam na piaskowaniu i usuwaniu kamienia u P. Ewy. Super rezultaty i rady dotyczące higieny jamy ustnej. Pełen profesjonalizm!

Anna Strzelczyk

kontaktowy. Po wizycie konsultacyjnej, byłam BARDZO mile zaskoczona, jak w prosty sposób można osiągnąć wymarzony uśmiech, bez udziwnień, bólu, ogromu czasu….i wydanej fortuny. Od razu wzbudził we mnie zaufanie. Pacjent wręcz prowadzony jest za rękę, od razu wiadomo, co, jak , kiedy, dlaczego, za ile i po co. Bardzo POLECAM.

Dorota Pluta

Super miejsce. Pełen proferionalizm i miła obsługa. Polecam.

Michał Lis

Załoga pana doktora odczarowała dentystę 🙂 z usług korzystam od lat – gabinetu nie zmienię na żaden inny

Przemysław Pilniak

Bardzo polecam ten gabinet stomatologiczny-profesjonalne podejscie i rzetelna wiedza lekarzy tam pracujących.

Karolina Wojciechowska

Najbardziej profesjonalny i nowoczesny gabinet w jakim miałem możliwość się leczyć. W końcu wyleczyłem ząb z którym nie poradziły sobie inne gabinety. Polecam

Sebastian Piotrowski

Świetny stomatolog.Szeroka wiedza.Profesjonalizm.Duża kultura osobista.Komunikatywny.Zasługuje na najwyższe uznanie.Polecam gorąco.

Anna Sakowicz

Znakomita obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Dziękuję za wykonanie zabiegu higienizacji oraz wszelkie wskazówki dotyczące właściwego szczotkowania zębów, doboru odpowiedniej pasty i płynu antybakteryjnego, jak również wnikliwe zobrazowanie uzębienia “przed” i “po” higienizacji. Świetna robota!

Ma Choinka

Profesjonalna opieka, bardzo dobre wyposażenie gabinetów. Pan dr Piotr jest sympatyczny i cierpliwy; doradzi, zaproponuje odpowiednie leczenie. Fachowy i miły personel. Bez wahania POLECAM!

Joanna Ch