Jest to innowacyjny program mający na celu nauczenie młodych adeptów prawidłowej higieny jamy ustnej. Prawidłowe nawyki wymagają systematyczności oraz kontroli pod fachowym okiem.

Podczas trwania Akademii Zdrowych Zębów, która zaplanowana jest na okres jednego roku kalendarzowego, odbędą się trzy wizyty u stomatologa oraz dwie wizyty u wykwalifikowanej higienistki.

Wizyty odbywają się naprzeminie raz u stomatolog raz u higinistki. Na każdej wizycie odbywa się sprawdzenie uzębienia oraz – co najważniejsze – poruszane są tematy wyboru szczotki i pasty do zębów, sposobu używania nici dentystycznej, technik i długości czasu szczotkowania zębów, wpływu diety na uzębienie oraz jak dobre nawyki wpływają na nasze zęby.

Po zakończeniu Akademii dzieci otrzymują Certyfikat ukończenia Akademii Zdrowych Zębów.

Gabinet zobowiązuje się do przypominania o czasie i kolejności wizyt. Telefonicznie z wyprzedzeniem będą umawiane wizyty w dogodnym dla Państwa terminie. Uczestnictwo w Akademii zapewni Państwa dzieciom zdrowy i piękny uśmiech na całe życie.

Cena uczestnictwa w jednym roku Akademii zakończona wydaniem Certyfikatu to

290zł


 

Kontynuacja Akademii na kolejne lata to koszt

220zł (rocznie)

Już teraz zadbaj o uśmiech swojego dziecka!

Zgłoszenia oraz dodatkowe informacje:

   570 560 560

  gabinet@skrzypekstomatolog.pl

Zapisać się do Akademii Zdrowych Zębów można również wpłacając pieniądze od razu na konto. Wystarczy w tytule przelewu podać imię i nazwisko pacjenta, oraz numer telefonu rodzica.

Numer konta bankowego 10 1021 5558 1111 1646 0820 0104

Spełniamy marzenia
o zdrowym, pięknym uśmiechu.

Partnerzy: