AKADEMIA ZDROWYCH ZĘBÓW

Czy Twoje dziecko z ochotą myje zęby? Czy było już na wizycie kontrolnej u dentysty? Budowanie nawyków dotyczących higieny jamy ustnej u najmłodszych to inwestycja na resztę życia.

Tworzenie prawidłowych nawyków zdrowotnych wymaga systematyczności oraz kontroli pod fachowym okiem.

Akademia Zdrowych Zębów to innowacyjny program mający na celu nauczenie młodych adeptów pasty i szczoteczki prawidłowej higieny jamy ustnej.

Akademia Zdrowych Zębów — wizyty u higienistki i stomatologa dla dzieci

Dbanie o zęby i kontrole uzębienia mają być dla dzieci dobrą zabawą! Jeśli oswoimy je z wyglądem gabinetu i wybierzemy odpowiednich nauczycieli — doświadczonych w pracy z dziećmi higienistek i stomatologów, nasze pociechy będą chętnie dbać o zęby.

Podczas trwania Akademii Zdrowych Zębów, która zaplanowana jest na okres jednego roku kalendarzowego, odbędą się trzy wizyty u stomatologa oraz dwie wizyty u wykwalifikowanej higienistki. Wizyty realizowane są naprzemiennie raz u stomatologa, raz u higienistki.

Na każdej wizycie odbywa się sprawdzenie uzębienia oraz – co najważniejsze – poruszane są tematy wyboru szczotki i pasty do zębów, sposobu używania nici dentystycznej, technik i długości czasu szczotkowania zębów, wpływu diety na uzębienie oraz wpływu dobrych nawyków na nasze zęby.

Po zakończeniu Akademii dzieci otrzymują Certyfikat ukończenia Akademii Zdrowych Zębów.

 

Masz mnóstwo spraw na głowie? Nasz gabinet przypomina rodzicom o czasie i kolejności wizyt. Telefonicznie umawiamy wizyty w dogodnym dla Ciebie terminie.

Uczestnictwo w Akademii zapewni Twoim dzieciom zdrowy i piękny uśmiech na całe życie.

Cena uczestnictwa w jednym roku Akademii zakończona wydaniem Certyfikatu to 290zł
Kontynuacja Akademii na kolejne lata to koszt 220zł (rocznie).

Zapisać się do Akademii Zdrowych Zębów można również wpłacając pieniądze od razu na konto. Wystarczy w tytule przelewu podać imię i nazwisko pacjenta, oraz numer telefonu rodzica.

Numer konta bankowego 11 1050 1461 1000 0092 5898 8840

Już teraz zadbaj o uśmiech swojego dziecka!

Spełniamy marzenia
o zdrowym, pięknym uśmiechu.

Partnerzy: